Одржано школско такмичење у стоном тенису

У петак, 27.9.2019. одржано јe школско такмичење у стоном тенису за ученике наше школе. Турнир се одвијао и у појединачној конкуренцији, у категорији девојчица и дечака. Квалитет такмичења био је на завидном нивоу, а није недостајало и спектакуларних потеза.

Турнир је организовао и водио наставник Синиша Ћулафић. Најбоља у конкуренцији девојчица била је Невена Миливојев, а у конкуренцији дечака најбољи је био Јакоб Футерер.

Екипу ОШ “Ђура Филиповић” Плочица на општинском такмичењу у Скореновцу ће представљати Невена Миливојев, Анастасија Жђик, Александра Јовановић и Надица Спасић у конкуренцији девојчица, док ће у екипи дечаки бити Јакоб Футерер,Бојан Спасић,  Вељко Ивков и Алекса Столић.

На крају одиграно је и неколико ревијалних мечева, а апсолутни победник турнира је Невена Миливојев.