Школска 2020/2021. година

Интерне обуке наставника разредне наставе ОШ „Ђура Филиповић“ Плочица за рад у платфоми G Suite for Education

Током четири радионице одржане у школи обрађиване Наставници разредне наставе ОШ „Ђура Филиповић“ Плочица имали су прилике да се упознају са радом у платформи G Suite for Education. су теме попут израде електронских едукативних материјала, примена гугл апликација у образовању, креирање Гугл учионице и рад са свим картицама у Гугл учионици, као  и прегледање и оцењивање задатака. Обуку су са успехом прошли Ђорђевић Виолета, Стојков Ђурђевка, Милованов Боркица, Милованов Јасмина, Суњог Розалија и Богдановић Марина. Радионице је водио Синиша Ћулафић, наставник информатике и рачунарства, спољни сарадник ЗУОВ-а и едукатор програма „Дигитална учионица / дигитално компетентан наставник – увођење електронских уџбеника и дигиталних образовних материјала”.