Плочици сребро и бронза на општинском такмичењу у стоном тенису

Стонотенисерска екипа наше школе окитила се са две медаље на општинском такмичењу одржаном 2.10.2019. године у ОШ „Жарко Зрењанин“ у Скореновцу.

Учешће на такмичењу узело је 5 школа из ковинске општине, а Невена Миливојев освојила је 2. место појединачно у конкуренцији девојчица.

Бронзаном медаљом окитила се женска репрезентација екипно у саставу Невена Миливојев, Александра Јовановић и Анастасија Жђик. Дечаци нису били тако успешни као девојчице, али нису ни разочарали. Иако нису имали среће приликом жреба, Јакоб Футерер, Бојан Спасић, Вељко Ивков и Алекса Столић пружили су противницима достојан отпор, а публици уживање у неизвесним мечевима. Надамо се још бољем успеху следеће године. Екипу је селектирао и водио наставник Синиша Ћулафић.

Синиша Ћулафић